שלום לך, איזה כיף שבחרת להכיר אותי.

אני רוצה לספר לך על שרה לויקה – שם האמן שלי. קוראים לי שרית לוי קצב, אמא גאה ל-3 מופלאים ונשואה לאלון, אמן מוכשר לא פחות. השם שרה לויקה נולד מתוך חיבור עוצמתי לשורשים שלי ולשם המקורי שלי – שרה. לויקה הוא החיבור המתבקש בין לוי וקצב.

נולדתי בירושלים, העיר שממלאת השראה ומכילה בתוכה קונפליקטים יוצאי דופן או במילים שלי – קרקע פורייה ליצירה. עוד בילדותי הצגתי את ציוריי בגאווה גדולה במוזיאון ירושלים, כך שעיר הקודש שלנו תמיד תהווה חלק בלתי נפרד ממני – ביצירה ובנשמה.

כיום, אני גרה ויוצרת ברמת גן. סיימתי בהצלחה לימודי אמנות ועיצוב במכון אבני בת”א ובמהלך השנים זכיתי לעבוד לצידו של האמן הייחודי דוד גרשטיין. מאז ומתמיד הרגשתי שלציור שלי יש יכולת ריפוי עצמית גבוהה במיוחד. היצירה עזרה לי להתגבר על כאבים ומכשולים רבים בחיי וגרמה לי לראות את העולם המורכב הזה באופטימיות נאיבית כמעט.

עם השנים גיליתי שיכולת הריפוי היא לא רק עבורי. הסיפורים הרבים מהלקוחות שלי הבהירו כמעט בכל פעם עד כמה הציורים חיזקו, העצימו, הבריאו והביאו לאופטימיות לבתים הרבים בהם הם שוכנים היום.
לצד מאות הלקוחות בארץ ובעולם שהפכו עם השנים לקהילה קרובה, אני עובדת ומשתפת פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים ויחד איתם יוצרת את האווירה השמחה והמיוחדת בבתים רבים בישראל.
אז עכשיו כשהכרנו, אני מזמינה אותך לטייל ברחבי האתר וליהנות מהאמנות שלי.

יצירת קשר

יש לך שאלה? אשמח לקרוא ולענות בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן